Su Rugsėjo 1ąja!

Parašyta 2009 Rugsėjo 1 d.

IMGP0333

Su Rugsėjo 1-ąja, mieli lopšelinukai, darželinukai, mokyklinukai, studentai...jų pedagogai ir tėvai!

Nežinau, kaip jums, bet man visada rugsėjo pirmoji - ypatinga diena. Gabrielius vis juokiasi, kad aš net metus skaičiuoju nuo rugsėjo iki rugsėjo (pedagoginis darbas daro savo :D ) ir - turiu pripažinti - ne kartą tai buvo ir nesusipratimų su kitais šaltinis. Bet juk iš tiesų kiekvienoje vaikų turinčioje šeimoje didesnės permainos įvyksta rugsėjo pirmąją, nei sausio pirmąją! Būtent: ne tik šventė, bet ir permainos, kažko naujo pradžia.

Pedagogams noriu palinkėti meilės ir kantrybės vaikams (jūs - savo srities profesionalai, todėl profesiniai dalykai turėtų būti savaime suprantami, ar ne?), nesistengti, kad vaikai daugiau žinotų, o stengtis, kad jie būtų žingeidesni, kad vis labiau norėtų atrasti, suprasti, pasinerti į tą nuostabų mokymo(si) pasaulį...

Vaikams noriu palinkėti sutikti pedagogus, kurie atskleis jų talentus, uždegs noru tobulėti ir ieškoti ir...kantrybės baigiant tai, ką pradėjo!

Tėvams noriu palinkėti nepamiršti, kad net ir tada, kai vaikas darželyje ar mokykloje, jūs turite žinoti, kas ten vyksta ir aktyviai dalyvauti ugdymo įstaigos bendruomenės gyvenime... O dalyvavimas - ne N litų davimas grupės/klasės reikmėms, o nuolatinis domėjimasis, buvimas drauge ir perteiktas jausmas vaikams ir pedagogams, kad esate lygiavertis dalyvis, o ne stebėtojas...

Su Rugsėjo pirmąją, mielieji!

P.S. Naudojuosi proga ir sveikinu:

- Savo mieląją sesę, pradėjusią paskutiniuosius bakalauro metus! Laikykis, mieloji!

- Eleną, pradedančią paskutinius metus mokykloje. Ištvermės ir saujelės sėkmės, kad įstotum ten, kur svajoji!

- Joną, galų gale pradedantį studijas ten, kur norėjo! Kad užtektų ūpo ir kad tai būtų tai, ko siekei...

- Elzę, įžengiančią į apsisprendimų metą, nors ir žinančią, ko nori :D

Ir visus mūsų draugų ir artimųjų mažylius (ir jau ne visai mažylius), šiandien atverčiančius naują lapą...bučkiai jums!Dėkui už sveikinimus!
Asara, nuostabi tradicija! Visada džiugu apie tokias skaityti...

Austėja
2009 09 07 11:53

Norisi, kad vaikams rugsejo 1 d. visada liktu kaip isimintina ir laukiama svente. Todel nuo pirmos klases ta diena su draugais ( taip jau susikloste, kad musu 4 draugu seimos, leidome savo vaikus i vienu metu mokykla ) svenciame rugejo 1 d. Visada vaikams prigalvojame kokiu atrakciju - pirmoje klaseje reikejo spresti uzduoteles ir iskilmingai iteikeme laikrodzius, kad pamoku napramiegotu, o siemet, kai vaikai jau eina i sesta klase organizavome isvyka i kukuruzu lauka su piknyku ir prizais. Vaikai labai laukia rugsejo 1 d., o ir mums rugsejo 1 d. tapo nuostabia svente.
Tad su rugsejo 1 - aja visus !

Asara
2009 09 07 09:47

Pavėluotai bet irgi su rugsėjo 1-ja!Sėkmingų visom prasmėm mokslo metų visai jūsų šeimai!

Giedrė
2009 09 04 12:48

Man rugsėjo pirma niekaga neasocijavosi su gera diena. Niekada nenorėjau grišti nei į darželį, nei į mokyklą... Tad labai labai tikiuosi, kad mano mažiukui bus kitaip.
Mes kolkas darželio nelankysim - nes nelabai randam kur norėtume, kad jis lankytų... O ten kur norėtume, mum finansiškai neįkandama... Todėl dar luktersim metus. Bet užtat pradėsim eiti į šeštadienę mokyklėlę ir tuom labai džiaugiuosi, nes labai tikiuosi, kad būtent ten jis išmoks atrasti kaip geriausia atrasti naujoves ir pažinti, o ne atgrasys nuo mokslų.

Tad ir mes sveikinam visus su rugsėjo 1-ja ;)

Gintare
2009 09 04 08:30

[...] Austėjos blogas – Su Rugsėjo 1ąja! [...]

altajus.net » Blog Archive » Įdomios mintys rugsėjo 1-osios progai
2009 09 01 17:51

SVeikinu ir as.Nauju horizontu diena.Kazkiek liudna:)

Enne
2009 09 01 17:35

Ech, sentimentų kupina ta rugsėjo pirmoji... :]
Sėkmės jums visiems, Austėja, o ir jums, skaitantiems šį blog'ą – einantiems ar neinantiems į mokyklą, palydintiems už rankos ar tik žvilgsniu, prisimenantiems ar jau nelabai... tą gražų rudeninį rytą ;]

Agnė
2009 09 01 16:45

ir aš prisidedu prie sveikinimų! vaikams - sėkmingų naujųjų mokslų metų, daug tyrinėjimo ir atradimo džiaugsmo;) o tėveliams - kantrybės ir noro pasinert kartu su vaiku į tą tokį paslaptingą aplinkinį pasaulį.

Sigita
2009 09 01 15:07

Nors aš kol kas neturiu vaikučių, metus irgi skaičiuoju nuo rugsėjo 1-osios iki kitos. Taigi, su naujų metų pradžia!

Raimonda
2009 09 01 14:49

aha, su rugsėjo 1!

tėtis
2009 09 01 13:57

Prisidedu prie šiltų sveikinimų ir aš. Ir dar visiems suaugusiems linkiu naujais mokslo metais atrasti ir išmokti ko nors, kas padėtų besąlygiškai mylėti mūsų stebukladarius... Vaikai iš tiesų daro stebuklus.
Su meile, Ramune

superlaiminga
2009 09 01 08:54

 

PASIMATUOK SODELĮ