DARBELIS. Draugas

Parašyta 2016 Lapkričio 28 d.

“Draugas yra žmogus, su kuriuo: šoki, dainuoji, žaidi, draugauji, šokinėji, dainuoji, apsikabini, šėlsti, juokėsi...” - Sodiečiai. Siūlome pasigaminti nuostabų, spalvingą, linksmą draugą.

DARBELIUI REIKALINGOS PRIEMONĖS:

* Medžio šaka (tvirtesnė);

* Kojinė ( tėčio ar mamos);

* Sagos, karoliukai, juostelės, blizgučiai;

* Siūlai;

* Žirklės;

* Medžiaga, vata, vilna (kamšalui);

* Karšti klijai,

* Adata.

DARBO EIGA:

Nusipieškite eskizą, kaip įsivaizduojate savo draugą (kokios spalvos akys, kūnas, papuošimai), bus lengviau pasiruošti priemones.

Medžio šaką galite nuspalvinti dažais arba apvynioti siūlais.

Į kojinę pridėkite kamšalo (rekomenduojame mokytis kirpti medžiagą, tačiau mažesni vaikai patys gali bandyti vatą kišti į kojinės vidų).

Kojinę su kamšalu tvirtai (juostele) pritvirtinkite prie lazdos.

Iš siūlų pagaminkite norimo ilgio plaukus, kuriuos adatos pagalba prisiūkite prie kojinės (leiskite vaikams traukti adatą su siūlu, tačiau būtinas įspėjimas būti atsargiems ir nuolatinė priežiūra).

Karštų klijų pagalba priklijuokite akis (karoliukai,siūlai) bei ausis iš medžiagos skiautelių. Leiskite vaikams pasirinkti, kaip papuošti draugą (kaspinėliai, plunksnos, karoliukai, juostelės). Svarbu turėti, kuo daugiau įvairių dekoravimo priemonių, kad vaikas galėtų rinktis.

PASTABA: Suaugusiųjų priežiūra/pagalba būtina! 

ŠVENTINIS PASIŪLYMAS!

Pradėkite lankyti Konstitucijos Sodelį Vilniuje jau dabar - pasirašiusiems sutartis gruodžio mėnesį, taikysime 20% nuolaidą ugdymo mokesčiui iki šių mokslo metų pabaigos.*

Daugiau informacijos tel.: 8 655 60168

 

  

* Nuolaida galioja tik 2017 m. gruodžio mėnesį naujai pasirašytoms sutartims. Nuolaida bus taikoma iki 2018 m. rugpjūčio 31 d.