Maitinimas

"Vaikystės sode" galima užsisakyti pusryčius, pietus ir vakarienę. "Vaikystės sodo" valgiaraštį sudaro dietologas ir tvirtina Visuomenės sveikatos centras. Didžiuojamės, kad valgiaraštis "Vaikystės sode" yra individualizuojamas pagal šeimos pageidavimus: mūsų ugdymo įstaigoje maitinimą užsisako ir alergiški, ir nevalgantys tam tikrų produktų vaikai.

Jeigu šeima pageidauja, galima maitinimo ir neužsakyti.

Jeigu šeima pageidauja, galime tiekti ir itin ypatingą maitinimą, tačiau visiškai individualus valgiaraštis gali keisti maitinimo kainą, kuri tokiu atveju yra derinama individualiai.

Jeigu vaikas valgo pagal dietologo sudarytą ir Visuomenės sveikatos centro patvirtintą valgiaraštį:

- vienos dienos pusryčių kaina - 0,90 € ;

- vienos dienos priešpiečių užkandėlė - 0,70 € ;

- vienos dienos pietų kaina - 3,90 € ;

- vienos dienos vakarienės kaina - 1,00 €.

Vaikui susirgus ar dėl kitų priežasčių neatvykus į "Vaikystės sodą" ir apie tai informavus "Vaikystės sodą" iki 8.45 val., maistas nėra užsakomas ir už jį nereikia mokėti.

Keli svarbūs faktai apie maitinimą „Vaikystės sode“

  1. „Vaikystės sode“ sudaromas sezoninis valgiaraštis (vasarą valgomos šviežios uogos, rudenį – obuoliai, moliūgai, cukinijos ir pan.).
  2. Kiekvienai vaikų grupei tiekiamas šviežias maistas individualiuose terminiuose induose.
  3. Pagal pieno produktų vartojimo programą „Pienas vaikams“ kiekvienas vaikas „Vaikystės sode“ kasdien gauna rekomenduojamą pieno ar pieno produktų davinį.
  4. „Vaikystės sode“ iš viso negeriami gazuoti gėrimai. Sultys ir kiti saldūs gėrimai geriami tik retsykiais. Pagrindinis „Vaikystės sodo“ gėrimas – vanduo.
  5. Dėl alergijos rizikos „Vaikystės sode“ nevartojami žemės riešutai ir iš jų pagaminti produktai, taip pat ėduonį ir nutukimą sukeliantys produktai (bulvių traškučiai, šokoladas ir pan.).

 

PASIMATUOK SODELĮ