ŠEŠTADIENINĖ MOKYKLĖLĖ "MAŽASIS MOKSLININKAS"

"Vaikystės Sodo" Šeštadieninė mokyklėlė MAŽASIS MOKSLININKAS 3 - 6 metų vaikams Vilniuje, Kaune, Klaipėdoje, Panevėžyje, Šiauliuose, Tauragėje, Alytuje ir Kėdainiuose!

REGISTRACIJA ČIA

PRAKTINĖ INFORMACIJA

Vaikų amžius

Šeštadieninė mokyklėlė "MAŽASIS MOKSLININKAS" skirta 3 - 6 metų vaikams.

 

Vieta

Vilniuje, Kaune, Klaipėdoje, Panevėžyje, Šiauliuose, Tauragėje, Alytuje ir Kėdainiuose!

 

Sesija

Kovo 4 d. - gegužės 13 d. (10 šeštadienių), kovo 11 d. - nedirbsime.

 

Laikas

Šeštadieninės mokyklėlės užsiėmimai prasideda 10 val., baigiasi 13 val. Tarp užsiėmimų vyksta pertraukėlė, kurios metu vaikai valgo užkandėlę (tėvai įdeda iš namų).

 

Tikslas

Šios mokyklėlės tikslas – visapusiškas vaiko ugdymas, remiantis moderniomis ugdymo programomis, kurios sėkmingai taikomos visame pasaulyje. Užsiėmimai išskirtinai įdomūs ir įtraukiantys, jie neleis išblėsti šypsenai Jūsų vaiko veide!

Čia eksperimentuodami, vaikai mokysis pažinti mus supantį pasaulį. Šokdami, dainuodami ir piešdami – išlaisvins kūrybines galias ir leisis į platų vaizduotės pasaulį. Draugystės rate susipažins su žaislais Kimochi, kurie padės suprasti ir valdyti savo emocijas. Kiekvieną šeštadienį susipažinsime su vis skirtinga tema ir kartais teks leistis į išvyką, kad temą suprastume iki galo!

 

Ką turėti su savimi

Užkandėlę, tačiau į "Vaikystės Sodo" užsiėmimus negalima atsinešti šokolado, limonado, sulčių, pieno produktų, bet kokio kito nesveiko maisto ir riešutų (siekiant išvengti užspringimo rizikos). Taip pat atvykstant su savimi reikia turėti gertuvėlę (vandeniu galima papildyti mokyklėlėje), vidaus batelius, atsarginius rūbelius persirengimui.

 

Kaina už 10 užsiėmimų 247 EUR, už 5 užsiėmimus 130 EUR. Šeimos antram  vaikui suteikiama 5 proc. nuolaida. Dėl ligos praleidus 2 ar daugiau šeštadienių, pinigai grąžinami, pateikus gydytojo pažymą.

Kaina Šiauliuose, Panevėžyje, Tauragėje, Kėdainiuose ir Alytuje skiriasi.

 

REGISTRACIJA ČIA

 

Vaikystės Sodo sąskaitos duomenys

UAB "Vaikystės Sodas" Antakalnio g. 28, LT-10305, Vilnius

Įmonės kodas: 302602019

A/S LT13 7044 0600 0769 0800

AB SEB b.k. 70440

 

Daugiau informacijos

Kilus klausimams skambinkite ir rašykite:

+37064069726 arba rašykite sestadienine@vaikystes-sodas.lt

NAUJAS SODELIS PAČIAME VILNIAUS CENTRE: Gedimino Sodelis, Gedimino pr. 34! Norėdami sužinoti daugiau informacijos, kreipkitės tel. +37069987949 arba el. paštu info@vaikystes-sodas.lt  Kviečiame apsilankyti!

Kovo 4 d. prasidėjo šeštadieninė mokyklėlė "MAŽASIS MOKSLININKAS" 3-6 m. vaikams Vilniuje, Kaune, Klaipėdoje, Panevėžyje, Šiauliuose, Kėdainiuose, Tauragėje ir Alytuje! DAR GALITE REGISTRUOTIS!