ŠEŠTADIENINĖ MOKYKLĖLĖ "MAŽASIS MOKSLININKAS"

"Vaikystės Sodo" Šeštadieninė mokyklėlė MAŽASIS MOKSLININKAS 3 - 6 metų vaikams Vilniuje, Kaune, Klaipėdoje, Panevėžyje ir  Šiauliuose!

PRAKTINĖ INFORMACIJA

Vaikų amžius

Šeštadieninė mokyklėlė "MAŽASIS MOKSLININKAS" skirta 3 - 6 metų vaikams.

 

Vieta

Vilniuje, Kaune, Klaipėdoje, Panevėžyje ir Šiauliuose!

 

Sesija

Rudens sesijos laiką paskelbsime vasaros pabaigoje. Sesija trunka 10 šeštadienių.

 

Laikas

Šeštadieninės mokyklėlės užsiėmimai prasideda 10 val., baigiasi 13 val. Tarp užsiėmimų vyksta pertraukėlė, kurios metu vaikai valgo užkandėlę (tėvai įdeda iš namų).

 

Tikslas

Šios mokyklėlės tikslas – visapusiškas vaiko ugdymas, remiantis moderniomis ugdymo programomis, kurios sėkmingai taikomos visame pasaulyje. Užsiėmimai išskirtinai įdomūs ir įtraukiantys, jie neleis išblėsti šypsenai Jūsų vaiko veide!

Čia eksperimentuodami, vaikai mokysis pažinti mus supantį pasaulį. Šokdami, dainuodami ir piešdami – išlaisvins kūrybines galias ir leisis į platų vaizduotės pasaulį. Draugystės rate susipažins su žaislais Kimochi, kurie padės suprasti ir valdyti savo emocijas. Kiekvieną šeštadienį susipažinsime su vis skirtinga tema ir kartais teks leistis į išvyką, kad temą suprastume iki galo!

 

Ką turėti su savimi

Užkandėlę, tačiau į "Vaikystės Sodo" užsiėmimus negalima atsinešti šokolado, limonado, sulčių, pieno produktų, bet kokio kito nesveiko maisto ir riešutų (siekiant išvengti užspringimo rizikos). Taip pat atvykstant su savimi reikia turėti gertuvėlę (vandeniu galima papildyti mokyklėlėje), vidaus batelius, atsarginius rūbelius persirengimui.

 

Kaina už 10 užsiėmimų 247 EUR, už 5 užsiėmimus 130 EUR. Šeimos antram  vaikui suteikiama 5 proc. nuolaida. Dėl ligos praleidus 2 ar daugiau šeštadienių, pinigai grąžinami, pateikus gydytojo pažymą.

Kaina Šiauliuose ir Panevėžyje skiriasi


Vaikystės Sodo sąskaitos duomenys

UAB "Vaikystės Sodas" Antakalnio g. 28, LT-10305, Vilnius

Įmonės kodas: 302602019

A/S LT13 7044 0600 0769 0800

AB SEB b.k. 70440

 

Daugiau informacijos

Kilus klausimams rašykite:

info@vaikystes-sodas.lt

 

PASIMATUOK SODELĮ