ŠEŠTADIENINĖ MOKYKLĖLĖ "MAŽASIS MOKSLININKAS"

"Vaikystės Sodo" Šeštadieninė mokyklėlė MAŽASIS MOKSLININKAS 3 - 6 metų vaikams Vilniuje, Kaune, Klaipėdoje, Panevėžyje, Šiauliuose, Tauragėje ir Alytuje!

REGISTRACIJA

PRAKTINĖ INFORMACIJA

Vaikų amžius

Šeštadieninė mokyklėlė "MAŽASIS MOKSLININKAS" skirta 3 - 6 metų vaikams.

 

Vieta

Vilniuje, Kaune, Klaipėdoje, Panevėžyje, Šiauliuose, Tauragėje ir Alytuje!

 

Sesija

Sesija trunka 10 šeštadienių. Tikslesnė pavasario sesijos data bus paskelbta artimiausiu metu.

 

Laikas

Šeštadieninės mokyklėlės užsiėmimai prasideda 10 val., baigiasi 13 val. Tarp užsiėmimų vyksta pertraukėlė, kurios metu vaikai valgo užkandėlę (tėvai įdeda iš namų).

 

Tikslas

Šios mokyklėlės tikslas – visapusiškas vaiko ugdymas, remiantis moderniomis ugdymo programomis, kurios sėkmingai taikomos visame pasaulyje. Užsiėmimai išskirtinai įdomūs ir įtraukiantys, jie neleis išblėsti šypsenai Jūsų vaiko veide!

Čia eksperimentuodami, vaikai mokysis pažinti mus supantį pasaulį. Šokdami, dainuodami ir piešdami – išlaisvins kūrybines galias ir leisis į platų vaizduotės pasaulį. Draugystės rate susipažins su žaislais Kimochi, kurie padės suprasti ir valdyti savo emocijas. Kiekvieną šeštadienį susipažinsime su vis skirtinga tema ir kartais teks leistis į išvyką, kad temą suprastume iki galo!

 

Ką turėti su savimi

Užkandėlę, tačiau į "Vaikystės Sodo" užsiėmimus negalima atsinešti šokolado, limonado, sulčių, pieno produktų, bet kokio kito nesveiko maisto ir riešutų (siekiant išvengti užspringimo rizikos). Taip pat atvykstant su savimi reikia turėti gertuvėlę (vandeniu galima papildyti mokyklėlėje), vidaus batelius, atsarginius rūbelius persirengimui.

 

Kaina už 10 užsiėmimų 247 EUR, už 5 užsiėmimus 130 EUR. Šeimos antram  vaikui suteikiama 5 proc. nuolaida. Dėl ligos praleidus 2 ar daugiau šeštadienių, pinigai grąžinami, pateikus gydytojo pažymą.

Kaina Šiauliuose, Panevėžyje, Tauragėje ir Alytuje skiriasi


REGISTRACIJA


Vaikystės Sodo sąskaitos duomenys

UAB "Vaikystės Sodas" Antakalnio g. 28, LT-10305, Vilnius

Įmonės kodas: 302602019

A/S LT13 7044 0600 0769 0800

AB SEB b.k. 70440

 

Daugiau informacijos

Kilus klausimams rašykite:

info@vaikystes-sodas.lt

 

ŠVENTINIS PASIŪLYMAS!

Pradėkite lankyti Konstitucijos Sodelį Vilniuje jau dabar - pasirašiusiems sutartis gruodžio mėnesį, taikysime 20% nuolaidą ugdymo mokesčiui iki šių mokslo metų pabaigos.*

Daugiau informacijos tel.: 8 655 60168

 

  

* Nuolaida galioja tik 2017 m. gruodžio mėnesį naujai pasirašytoms sutartims. Nuolaida bus taikoma iki 2018 m. rugpjūčio 31 d.