„Vaikystės sodas“

Pagalbos
vaikui centras

„Vaikystės sodas“
Kontaktai
„Vaikystės sodas“

Visi įrašai

Bebe Gloton – ar pirktumėte?
2009 08 12

 

Kokių tik nėra šiais laikais lėlių-kūdikėlių…Baby Born, Anabelle, Chou-chou… Yra ir viena naujovė – bebe Gloton. Tiesa, dabar jau nebenustebinsi, kad lėlė verkia, sako „mama”, „papa” ir pan., kad ją galima pamaitinti, pakeisti sauskelnes. Mortos turimai Chou-chou pakyla temperatūra ir išrausta žandukai. Kai duodi šaukštelį su vaistais, temperatūra „nukrinta”. O jau apie aksesuarus neverta pradėti nė kalbėti: daktaro rinkiniai, čiulptukai, rūbeliai, maitinimo, tuštinimosi daiktai ir t.t. ir pan. Kuo išsiskiria ši lėlė?

Šią lėlę mergaitė gali maitinti natūraliai! Bebe Gloton reiškia „besotis kūdikėlis” 😀 Žodžiu, šiame rinkinyje lėlės aksesuaras – tokia tarsi liemenėlė mergaitei. Spenelių vietoje tokios tarsi gėlytės. Kai lėlytę priglaudi prie šių „spenelių”, pasigirsta kūdikiškas pieno čiulpimo garsas. Pamaitintą lėlytę reikia pakelti, kad atsirūgtų. Berjuan kompanija sakosi sukūrusi šią lėlytę tam, kad skleistų gerąją žinią apie natūralų maitinimą.

httpv://www.youtube.com/watch?v=zCaqavJ2cAo

Žinoma, kilo pūga (ypač JAV ir DB), kad tai – mažučių mergaičių seksualizacija. Komentarai nuo tokių, kad „tai daro tik suaugusieji” iki tokio, kad yra „absoliučiai nepriimtina leisti mergaitei mėgdžioti maitinimą krūtimi”. Žinoma, yra ir tokių, kurie pasisako už šį žaislą, teigdami, kad tai puikus būdas „skatinti natūralų maitinimą”, ir „visiškai nesuprantama, kaip toks dalykas gali sąlygoti ankstyvą nėštumą” (aha, buvo ir taip manančių :D)

Aš tai tik pasakysiu, kad – kai tik aš atsisėsdavau maitinti Gertrūdos – šalia su savo „lėliuku” prisėsdavo ir Mortulė (beje, norėčiau atkreipti dėmesį, kad to NIEKADA nedarė nei Augustas (kai gimė Vilhelmas), nei Vilhelmas (kai gimė Morta). Įdomu, ar ne?) , kuri pasikeldavo savo marškinėlius ir „maitindavo” saviškį. Ir man buvo labai labai miela, kad ji „lėliukui” kiša ne buteliuką, o „maitina” jį natūraliai… Parodžiau Mortulei lėlytę, tai ji sako: „Galėsim man ją nupirkti?”

Kaip jūs: galėtumėte ar negalėtumėte?