Pasimatuokite
„Vaikystės Sodą“
REGISTRUOTIS
Grįžti į blogą
gruodžio 26

DARBELIAI. Meduolinis namelis.

 

Šį gražų ir, tikiu, labai labai skanų, meduolinį namelį atsiuntė Angelo mama Egle. Mama lipdė namelį paslapčiomis, nes ruošė Angelinui siurprizą.

Namelio išklotinėms reikės:

- Kartono

- Paprasto (ar spalvoto) pieštuko

- Žirklių

 

Tešlai reikės:

- 150 g cukraus - 250 g medaus (aš dėjau tamsų ir skystą medų) - 100 g sviesto arba margarino (aš dėjau sviestą) - 600 g miltų - 1 pokelio kepimo miltelių - šiek tiek druskos - 1 kiaušinio - 1/2 arbatinio šaukštelio cinamono  - 1/2 arbatinio šaukštelio maltų gvazdikėlių  - Citrinos žievelės (aptarkuokite vieną citriną iš visų pusių)

DARBELIO EIGA :

- Pagal viršuje pateiktą receptą ruošiame tešlą:

Puode (ant ugnies) ištirpdykite cukrų ir medų.Tada kartu ištirpdykite ir sviestą (arba margariną). Atskiram inde sumaišykite miltus su kepimo milteliais. Į tą indą įmuškite kiaušinį, įberkite druskos, cinamono, gvazdikėlių, sutarkuotą citrinos žievelę ir cukraus-medaus-sviesto (ar margarino) mišinį. Viską sumaišykite ir gerai išminkykite. Tešlą suvyniokite į permatomą foliją ir palikite bent jau 2 val. šaldytuve (aš palikau visai nakčiai).

- Pjaustome ir kepame namelio dalis orkaitėje:

Kočiokite tešlą storai (1 cm). Tada apibrėžkite peiliu namelio dalis. Viską šaukite į įkaitintą orkaitę (180°C) ir kepkite apie 15 min.

- Klijuojame namelio sienas bei stogą:

Namelio dalis ataušinkite. Jas klijuokite cukraus pudros ir citrinos sulčių mišiniu arba degintu cukrumi.

 

- Puošiame namelį:

Namelį puoškite taip kaip jūs norite arba guminukais (taip kaip aš dariau).

NAUDINGI PATARIMAI : - Šai kokių man namelio detalių prireikė (išsididinkit nuotrauką su brėžinukais!) p.s. visų dalių po 2 vnt., išskyrus pagrindą!