Pasimatuokite
„Vaikystės Sodą“
REGISTRUOTIS
Grįžti į blogą
kovo 03

DARBELIAI. Sunkvežimis

degtukine1-0

Šis sunkvežimiukas daromas iš tuščių degtukų dėžučių. Šį darbelį labai netikėtai atradome senoje, geroje knygelėje- elementoriuje "Šaltinėlis".

Besisvečiuodami pas močiutę, įlindome į palėpę Vincentui surinkti Benedikto išaugtų rūbelių ir aptikome 1996 metų elementorių "Šaltinėlis". Benediktas, pamatęs ant viršelio "ij bededikto jaidę", užsimanė šio vadovėlio:

degtukine1-1

Parsivežę namo vartėme, skaitėme, mokėmes trumpučius eilėraštukus. O vieną dieną Benediktas atverčia man puslapį su mašinytėm ir užsimano "lygiai lygiai mašinytės". Šiai reikėjo 3-jų tuščių degrukų dėžučių. Tai bandėm laukti, kol tiek degtukų išnaudosim, bet Benediktas labai nekantravo, vis klausinėjo "ar jau dajysim???". Tada nusipirkome degtukų pakuotę,  išpyliau degtukus iš 2 dėžučių(vieną jau turėjom tuščią), sukaišiojau į kitas dėžutes ir ėmėmes mašinytės konstravimo. Jai pagaminti prireikė:

  • 3 degtukų dėžučių;
  • spalvoto popieriaus;
  • klijų;
  • sagų.

Susirinkęs priemones, Benediktas atsivertė knygą ir pasistetė ant stalo. Šalia pasidėjo "šunytę Mejgaitę", kad ji galėtų žiūrėti kaip jis darbuojasi:

degtukine1-2 Degtukų dėžutes reikėjo suklijuoti: degtukine1-4 Teplioti klijais buvo smagiausia: degtukine1-7 O vos padėjus klijus, į juos akis blizgindavo ir rankas tiesdavo smalsusis žiūrovas: degtukine1-8

Suklijuotas degtukų dėžutes reikėjo apklijuoti spalvotu popieriumi. Benediktas priklijavo ir 4 dideles, juodas sagas- "ratus":

degtukine1-9 O kai klijai išdžiuvo ir "ratai" gerai "prikibo": degtukine1-10 liko tik priklijuoti spalvoto popieriaus stačiakampius- "langus" ir mažytes sagutes- "žibintus".

Susiję įrašai