Pasimatuokite
„Vaikystės Sodą“
REGISTRUOTIS
Grįžti į blogą
kovo 16

Gražūs kambariai vaikams.

 

Kai gaunu įdomių minčių, kaip būtų galima dekoruoti/įrengti vaikų kambarius, visada peržiūriu. Ne todėl, kad darysiu taip (dažniausiai nedarau :) ), bet todėl, kad - kažką vaikų kambariuose darydama - dažnai prisimenu kokią nors įstrigusią praktišką ir naudingą mintį. O gal tiesiog kažką gražaus...arba pritaikomo.

Kadangi man visai patiko, tai dalinuosi ir su jumis (tik siūlau perskaityti ir aprašus, nes ne visada iškart aišku iš nuotraukos, ką ten norėta parodyti):

- Idėjos mažo vaiko kambariui

- Idėjos kambariui, kurį vaikai turi dalintis

Man, pavyzdžiui, patiko mintis padaryti vieną sieną tarsi lentą. Patiko ir širma, kuria padalintos miegojimo ir aktyvios zonos. Kadangi tarp manęs ir sesės - beveik vienuolikos metų skirtumas, mūsų mama taip buvo padalinusi mūsų kambarį (kambarys buvo didelis, Vilniaus Senamiestyje, 24kv/m, tačiau...vienas iš dviejų, kuriuos turėjo mūsų šeima ir kuriuose abi su sese užaugome) knygų lentynomis: viena lentyna buvo atsukta į mano pusę, o kita - į sesės. O ant tos lentynos nugaros galėjome klijuoti nuotraukas, plakatus ir t.t. ir pan. Iš tiesų jautėsi, kad kiekviena turime savo erdvę!

Nuotrauka: otrasventanas