Pasimatuokite
„Vaikystės Sodą“
REGISTRUOTIS
Grįžti į blogą
birželio 23

"Naminiai" ledai

Jei tikitės naminių ledų recepto, tai aš dar nepasiekiau tų aukštumų virtuvėje! :D Tačiau galiu pasidalinti labai paprastu sveikų ledų receptėliu.

Jums reikės:

- vaikiško jogurtėlio (aš perku skirtą nuo 6mėn)

- pagaliukų ledams (galima "taupyti" - juk praverčia ir darbeliams!; galima nusipirkti - bet aš Lietuvoje pirkti dar nebuvau mačiusi...)

- šaldiklio

Taigi bedame pagaliuką į jogurtėlį (kiaurai per dangtelį) ir dedame jį į šaldiklį. Viskas! Karštą dieną - tokią kaip šiandien - traukiam iš šaldiklio, šiek tiek palaikome rankoje, kad atliptų nuo jogurto indelio šonų ir - voila!

Taip pat pernai Augusto krikšto mama pamokė sutraiškyti šviežias uogas su šiek tiek cukraus, krauti jas į specialius indelius ledams ir - į šaldiklį! Ji juos dėdavo į Tupperware indelius ledams, tačiau mums draugai padovanojo paprastučius, kurie irgi puikiai veikė! Mačiau ir IKEA (ir nupirkau savo mamai lauktuvių, kad galėtų su berniukais ir mergaitėm sodyboje skinti uogas, o šiek tiek vėliau...šlamšti ledus!).

Žodžiu, tikrai yra iš ko pasirinkti. O man tokie receptėliai patinka, nes leidžiamo laiko virtuvėje ilgis visiškai neproporcingas vaikų džiaugsmui :D Skanaus!

P.S. Gertrūdos nirvana: sūpynės ir ledai :D