Vieta,
kurioje vaikai
žaidžia mokosi bendrauja tobulėja

"Vaikystės Sodas" jungia naujausių mokslinių tyrimų žinias,    9-erių metų patirtį, neišsenkančią kūrybą ir tikėjimą jaunąja Lietuvos karta. 

daugiau

Vaikystės sodo blogas

Čia surasite neišsenkantį net aštuonerius metus kauptos informacijos lobyną, kurį vis papildome naudinga informacija ir straipsniais.

Skaityti blogą

Naujienos

Balandžio 01

Video pamokų filmavimas. Praktiniai patarimai

Mėgstame kartoti - mokomės visą gyvenimą!
Šiomis dienomis didžioji dalis mokytojų mokosi filmuoti bei montuoti video pamokas. Kad būtų lengviau, kartu su mūsų bendruomenės nariu ir šios srities profesionalu Mariumi Linausku paruošėme Jums praktinių patarimų.
Tikimės, kad procesas bus lengvesnis ir smagesnis, o rezultatas - geresnis!

Sužinoti daugiau
Kovo 31

VS DALINASI

Sužinoti daugiau
Kovo 16

Rekomendacijos visoms Lietuvos ugdymo įstaigoms dėl ugdymo perkėlimo į virtualią erdvę

„Mano giliu įsitikinimu, dabar yra metas, kai visi turime suremti pečius ir dirbti išvien, nes visi vaikai yra Lietuvos vaikai. Pastarosiomis dienomis buvau liudininke bendrystės, empatijos, susitelkimo ir tvirtumo mūsų bendruomenėje, kad būtų užtikrinta ir ramybė, ir ugdymo tęstinumas. Mokytojai yra tie, kurie gali užtikrinti tikrumą šiomis netikrumo savaitėmis. Suprasdami, kad sugebėjome labiau pasiruošti, nei dauguma ikimokyklinio ir mokyklinio ugdymo įstaigų Lietuvoje, norime pasidalinti savo patirtimis ir sukaupta medžiaga. Tai mūsų #DuoklėLietuvai šiuo sunkiu visiems metu. Būkime tvirti!”

Dr. Austėja Landsbergienė

Dokumentą, padėsiantį visos Lietuvos darželiams ir mokykloms pasiruošti ir užtikrinti pilnavertį vaikų ugdymą virtualioje erdvėje karantino metu, galite atsisiųsti paspaudę šią nuorodą.

Sužinoti daugiau

Renginiai