Pasimatuokite
„Vaikystės Sodą“
REGISTRUOTIS
Grįžti į blogą
kovo 03

DARBELIAI. Eglutė.

p1060826 Dar vienas darbelis, su kuriuo šiemet jau atsisveikiname, todėl keliauja nuo realios sienos į virtualų tinklalapį:) Darbelis - paprastutis, tačiau man tokie - bene mėgiamiausi. Žinoma, labai smagu užsibrėžti ir atlikti didelį projektą, tačiau...tokiems projektams dažniausiai reikia, kad vaiko ir suaugusiojo santykis būtų 1:1...arba bent jau vaikai panašaus amžiaus. Kadangi mūsų namuose tokio santykio jau labai seniai nebėra, tai populiariausi darbeliai - tie, kuriuos galima atlikti greitai ir reikia mažiausiai suaugusiojo pagalbos:)Jums reikės: - spalvoto popieriaus (man gražiausia, kai raudonas fonas ir žalia eglutė). - spalvoto krepinio popieriaus - žirklučių - PVA klijų

Ant žalio kartono lapo nusipieškite eglutę. Ją iškirpkite ir priklijuokite ant raudono kartono lapo. O tada...tada  prasideda smagumai, nes plėšome krepinį popierių, sukame jį į rutuliukus - eglutės "burbulus" - mirkome juos į PVA klijus (prieš tai galima jų įsipilti į vienkartinę lėkštutę, vaikui bus patogu mirkyti) ir...klijuojame ant eglutės!

Vėliau galima dar dekoracijų nupiešti, o po eglute - ir dovanėlę. Žodžiu, kaip tik norite. Prisimenu, kad vienais metais Augustas iš žurnalų kirpo dovanų nuotraukas ir jas klijavo po eglute.

Susiję įrašai