Pasimatuokite
„Vaikystės Sodą“
REGISTRUOTIS
Grįžti į blogą
gruodžio 01

DARBELIAI. Kalėdinis namukas.

nuotr3 117 Simonas ir jo mama Vilma atsiuntė labai labai gražų ir, įtariu, dieviškai skanų Kalėdinį namuką. Mamos Vilmos pasakojimas: "Kadangi visa šeima mėgsta smaližiauti, o mamytė gaminti saldumynus, iškepėme Kalėdų namelį. Nors norėjosi viską daryti pačiai (gi dažniausiai atrodo, kad niekas kitas taip gerai nepadarys :)), šįkart daugiausiai dirbti leidau Simonui - ir tešlą kočiojo, ir meduolius pjauste, ir puošė PATS:) Man teko tik lipdyti ir pakreipti darbą tinkama linkme:)
nuotr3 101
nuotr3 104
nuotr3 106
nuotr3 107
nuotr3 115
 
Tešlos receptukas, rastas Supermamos forumo platybėse, toks:
500g miltų 100g kepinių margarino 200g medaus 200g cukraus 2 kiaušiniai 1aš kepimo miltelių 1aš meduolių prieskonių
  
Baltą glajų dariau iš vieno kiaušinio baltymo ir miltinio cukraus, kurio dėjau ,,iš akies" :) Puošėm įvairiais namie rastais pabarstukais. Man labai gražiai atrodo papuošimai su saldainiukais - tačiau šįkart, Lietuvoje siaučiant gripo epidemijai, vien dėl jų nesinorėjo kišti nosies į parduotuvę:)
 
kiaušiniai išplakami su cukrum, plakant į juos supilama išlydytas medus ir ištirpintas margarinas, tada suberiami miltai, sumaišyti su kepimo milteliais ir prieskoniais. Mes dar dėjome truputį daugiau miltų, nes pradžioje tešla gavosi labai jau minkšta.