Pasimatuokite
„Vaikystės Sodą“
REGISTRUOTIS
Grįžti į blogą
gruodžio 13

DARBELIAI. Nuotaikingas Sniego Senis.

3

Šiuos žavingus, svečius pasitinkančius, Sniego Senius pagamino ir konkursui atsiuntė, nuostabias juostas audžianti,  Rasma.

Rasma: "

Gal kam bus įdomu ir smagu pasipuošti buto ar namo koridorių seniu besmegeniu, kuris taip nuotaikingai sutinka įėjusi vaikutį ar sugrįžusius mamytę ir tėvelį.

Seniui besmegeniui reikės: dviejų tinklinio kamuolių (geriau „minkšti“, nes tvirčiau laikosi sudėjus vieną ant kito) ir vieno (apatinio) krepšinio kamuolio, sintepono (reikia nepersiūto sintepono, nes jis labai primena purų minkštą sniegą) ir priedų: siūlų, žirklių, sagučių, šaliko, kepurės ar pan... 

Darbo eiga: visus kamuolius "aprengiame" baltu sinteponu, medžiagą sudaigstant iš šono ir sutraukiant priešinguose galuose. Susiuvame ties liemeniu ir kaklu visus tris kamuolius į senio besmegenio visumą. Suformuojame ir prisiuvame rankutes ir nosytę, įsiuvame sagutes. Kadangi toks senis juda (nes sudarytas iš kamuolių), jį reikėtų pastatyti kampe - kur yra galimybė atsiremti. Kitus aksesuarus parenkame pagal nuotaiką. 

1 2