Pasimatuokite
„Vaikystės Sodą“
REGISTRUOTIS
Grįžti į blogą
gruodžio 24

Gebėjimų mokyklos...išsamiausiai:)

Taigi prisiruošiau aprašyti Gebėjimų mokyklas nuo...iki - ta prasme, viską, ką norėjau apie jas pasakyti. Jau anksčiau minėjau, kad straipsnis buvo išspausdintas "Veido" žurnale, tačiau dėl vietos stokos - ne visas. "Delfyje" spausdinamas visas tekstas ir - turiu pasakyti - susidomėjusi perskaičiau ir komentarus: įdomu, ką žmonės mano apie tokias mokyklas.

Turiu pasakyti, kad nustebau: ir apie Gebėjimų mokyklas, ir apie Lauko darželius lietuviai yra geresnės nuomonės, nei aš maniau!!! Super!!!

Be to, parašė man ir viena mano buvusi profesorė, kuri pasakė, kad tai - gera idėja ir paprašė šaltinių bei kontaktų, nes galbūt atsiras norinčių šias idėjas taikyti ir Lietuvoje... Tik vat juk šaltiniai - mano galvoje, nes viską susirankiojau kalbėdama su direktoriumi, mokytojais ir tėvais bei perskaičiusi vos keletą straipsnių. Tačiau manau, kad tas asmeninis patyrimas (juk į šią mokyklą jau eina ir antras mano švediškas "brolis"!) yra nepaprastai svarbus, leidęs man susidaryti labai išsamų vaizdą apie šias mokyklas...

Nuotrauka: foreversouls "1st Day Of School"