Pasimatuokite
„Vaikystės Sodą“
REGISTRUOTIS
Grįžti į blogą
spalio 03

GERTRŪDA VAIKŠTO!!!

IMG_2170

Šiandien švenčiame Gertrūdos pradėjimo vaikščioti "savaitines" :D Praeitą sekmadienį lankėmės pas Viltarės šeimyną - uždarėme grilinimo sezoną. Ir štai jų kieme Gertrūda...nuėjo.

Ne nuo taško A iki taško B. Bet tiesiog nuėjo. Nes norėjo eiti. Ir taip keletą kartų. Ir tai buvo jos 14 mėnesiadieno IŠVAKARĖS. Iš tiesų neįtikėtina - Gertrūda labai, LABAI daug dalykų pradėjo daryti būtent 27 - savo mėnesiadienio išvakarių - dieną!!!

Štai taip nuo sekmadienio Gertrūda ėmė ir pradėjo vaikščioti. Lygiai 14 mėnesių. Gertrūdėlė ir pati labai džiaugėsi: paeina, paploja sau, toliau eina. Ir dar juokiasi ir krykščia. Žodžiu, suprato, kad vis dėlto vaikščiojimas - reikalas neblogas.

Gražu buvo žiūrėti ir kaip Augustas džiaugiasi. Vilhelmas džiaugėsi, tačiau, na, ne stebuklas. Morta...vidutiniškai patenkinta, nes "suvertikalėjusi" Gertrūda pradėjo dar labiau kėsintis į jos "teritoriją": pavyzdžiui, lėlių vežimėlius :D O Augustas tai visiems pasakojo, kad tai - FANTASTIKA, plojo Gertrūdai, vaidino, kad bėga nuo jos, kad ji vytųsi ir t.t. ir pan...labai miela buvo žiūrėti į jo nuoširdų džiugesį!

Štai taip ir pradėjo mūsų mažoji kruopikė vaikščioti. Vėliausiai iš visų vaikų, nes, anot Augusto, yra atsipūtusi belgė :D O, kaip sakant, kur čia nuskubėsi???

httpv://www.youtube.com/watch?v=rCChBrilyXs