Pasimatuokite
„Vaikystės Sodą“
REGISTRUOTIS
Grįžti į blogą
birželio 21

Limpantys (ir ne tik) vonios žaislai.

 

Nesuprantu, kodėl nuotraukos įsikėlė aukštyn kojomis, na, bet, manau, suprasite, ką noriu iliustruoti:) O noriu iliustruoti dabar merginoms itin patikusį vonios žaislą. Gerumėlis. Vakar Gertrūda gerą pusvalandį žaidė, o po to beveik nė nepajuto, kaip išploviau galvą. (Tai - itin nemėgiamas ritualas).

Pliusai:

a) Nėra tie guminiai žaislai, į kuriuos priteka vandens ir po to ima pelyti (negaliu pakęsti, kai vaikas išspaudžia srovę su visokiais marmalais, kurie po to plaukioja po vonią :()

b) Galima ne tik žaisti vandenyje, bet ir lipinti ant sienos - labai smagu!

c) Ne tik lipini, bet ir kuri: galima žmogaus galvą priklijuoti gėlės stiebui ir pan. Žodžiu, ugdo kūrybiškumą, o man tai labai patinka.

Minusai:

a) Nelimpa prie plytelių - reikia lipinti prie vonios, o tai reiškia, kad - jei įpilsite į vonią daugiau vandens - bus nepatogu. Bet gal čia tik mūsų tokios plytelės - prilimpa, bet labai greitai atšoka???

b) Šie - kaip ir visi kiti vandens žaislai - gan brangoki.

 

O parašyti apie šiuos žaislus norėjau todėl, kad - kai pamatėme, kokia dabar šių vonios žaislų įvairovė Lietuvoje - net žagtelėjome :) Prisimenu, Morta turėjo štai šį aštuonkojį - labai patiko, bet vat ten pritekėjo vandens ir ėmė pelyti. Teko išmesti :( Po to dar berniukai turėjo štai šį labai jiems patikusį žaislą - žaidė be galo be krašto. Dirbdama su vaikais pastebėjau, kad jiems vandenyje patikdavo žaisti su smėlio žaislais, t.y. kibirėliu, kastuvėliu, formelėmis, kiaurasamčiu ir pan - su jais dažniausiai ir duodavau vaikams žaisti.

 

O kokiais žaislais žaidžia jūsų vaikai vandenyje?