Pasimatuokite
„Vaikystės Sodą“
REGISTRUOTIS
Grįžti į blogą
rugsėjo 18

Šią savaitę...

- Blog'e iš viso apsilankė 4 495 lankytojai;

- Populiariausias skaitinys - mūsų kelionė į baseiną:) Tai bent! Visai netikėta... Be to, straipsniai pasitraukė į "antrą planą" - dabar daugiausiai skaitomas dienoraštis. Tačiau smagu, kad ir straipsniai išlieka populiarūs. Bet labai sunku nuspėti, kodėl vieną dieną daug dėmesio susilaukia vienas, o kitą - kitas:) Pavyzdžiui, šiandien populiariausias buvo apie muzikinį lavinimą:)

- Kalbant apie straipsnius - atsirado daug naujų:) Pradėjome kelti straipsnius, buvusius "Mažylio" žurnale (nuo 2005m) ir "Mažylio" žurnalo Mamų Klubo komentarus: Mažylio straipsniai ir Mamų Klubo komentarai :) Per keletą savaičių tikiuosi sukelti...visus...gal :)

- Pats stipriausias spyris į sėdimąją - Amžiaus tarpsniai, kurių populiarumas tiesiog stulbinantis. Galvojau, kad informaciją rinksiu ir dėsiu pamažiukais, tačiau tenka skubintis ir rinkti bei dėti informaciją. Taigi pradedame nuo PENKIAMEČIO.

- Kadangi reikia erdvės atsakyti į užduodamus klausimus, nusprendžiau pradėti naują rubriką - Vieni Kitiems. Jos "gyvavimas" priklausys nuo to, kiek bus jums rūpinčių klausimų/temų. Šios rubrikos esmė - kartu ieškoti atsakymo. Kaip sakant, vienos tiesos nėra - reikia atrasti SAVĄJĄ. Kiekviena šeima unikali, kiekvienas vaikas - nepakartojamas. Dalindamiesi žiniomis ir patirtimi galbūt kažkam padėsime, o gal ir patys atrasime tą savąją tiesą...

- Dar viena nauja rubrika - Pirmadienio knyga. Nusprendžiau kiekvieną savaitę apžvelgti kokią nors tėvams (ir gal ne tik jiems) skirtą knygą. Nepažadu, kad kiekvieną savaitę perskaitysiu po knygą ir nepažadu, kad rašysiu pirmadieniais:) Man tiesiog patiko toks pavadinimas :))))